-25%Ніж Sencut Skarnax, Black G10, Satin (S24025-1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 907642-01-Т2
4 080 ₴
3 060 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Ніж Sencut Skarnax — це класика складаного формату; яка підходить для виконання завдань широкого спектра: від розпакування картонних коробок до різання гуми. Клинок Drop Point робить модель універсальною у роботі; включно з проколюванням та силовим різанням; для якого передбачено упор для пальця на обуху.
Одна з головних переваг Sencut Skarnax криється у високоякісних матеріалах; які роблять конструкцію невразливою перед складними викликами під час повсякденної експлуатації:
- Клинок з нержавіючої сталі 9Cr18MoV. Твердість сталі сягає ±59 HRC; що сприяє тривалому збереженню гостроти та дозволяє скоротити частоту заточування до мінімуму. Сталь насичена хромом; молібденом і ванадієм; тому клинок не боїться корозії та має оптимальну щільність і в'язкість; справляючись з найжорсткішими випробуваннями без сколів і тріщин.
- Склопластик G10 на руківʼї. Плашки зі скловолокна; просоченого смолою; не вбирають вологу та запахи; демонструють високу стійкість до ударів і несприйнятливість до різкого нагрівання чи охолодження. Текстурована поверхня матеріалу підвищує якість хвату: конструкція не вислизає навіть з мокрої долоні та при носінні щільних рукавичок.
Осьовий вузол ножа має керамічні підшипники; які знижують тертя між частинами механізму та покращують плавність ходу леза. Щоб відкрити інструмент; потрібно натиснути на плавець фліпера або двосторонній шпеник; а для закриття достатньо зрушити запірну пластину Liner Lock. Обидві маніпуляції можна виконувати однією рукою.
Ніж Sencut Skarnax оснащений сталевою кліпсою; адаптованою під різні стилі носіння і використання правшами та шульгами. Затискач є двопозиційним з можливістю кріплення з будь-якого боку руківʼя.
Характеристики:
- кишеньковий ніж зі складаним клинком Drop Point;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь 9Cr18MoV;
- твердість сталі сягає ±59 HRC;
- тип заточування – прямий;
- ніж відкривається за допомогою плавця фліпера або шпеника;
- замок Liner Lock;
- плавне відкриття / закриття завдяки керамічним підшипникам;
- матеріал плашок на руківʼї – G10;
- є упор для великого пальця та двопозиційна кліпса зі сталі;
- повна довжина ножа – 218;9 мм;
- довжина клинка – 96;3 мм;
- товщина в обуху – 3 мм;
- довжина закритого ножа – 122;6 мм;
- товщина руківʼя – 12 мм;
- вага – 134;8 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 134.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S24025-1 |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина клинка | 96.3 мм |
| Довжина рукояті | 122.6 мм |
| Конструкція | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | Satin |
| Загальна довжина | 218.9 мм |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 3 060 ₴








