-25%Ніж Civivi Timberbark, Wood, Satin (C23094-4)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 907557-01-Т2
6 453 ₴
4 840 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Фіксований ніж Civivi Timberbark створений для багатоцільового використання; починаючи з полювання; риболовлі; походів та закінчуючи повсякденними роботами на відкритому повітрі чи на виробництві.
Інструмент має конструкцію Full-Tang; в якій клинок та руківʼя виготовлені з цільного шматка металу. Це підвищує зносостійкість ножа та робить його несприйнятливим до високих навантажень.
Форма клинка Drop Point з прямим заточуванням відрізняється універсальністю — ним однаково зручно різати та працювати на укол з матеріалами різної щільності. Клинок додатково оброблений методом галтування (stonewashed); яке прибирає металічний блиск; приховує дрібні подряпини та надає ножу естетично привабливого вигляду.
У виробництві Civivi Timberbark використані сертифіковані матеріали:
- Сталь Sandvik 14C28N у клинку. Це ножова сталь шведського виробництва з високою корозійною стійкістю. Метал загартований до 57-59 HRC; легкий в обслуговуванні та надовго зберігає гостроту навіть під час інтенсивної експлуатації.
- Накладки з мікарти на руківʼї. Мікарта демонструє високу стійкість до вологи; хімічних впливів і температурних коливань; що робить матеріал відмінним вибором для екстремальних умов. Шорстка поверхня плашок покращує зчеплення з долонею.
Повна довжина ножа становить 175 мм; з них 81;2 мм — це довжина клинка. На обуху завтовшки 3 мм є дрібні насічки; які виконують функцію упору для пальця.
Хвостова частина доповнена плетеним паракордом як прикраса. В комплекті також є чохол з кайдекса із затискачем; розробленим ножовим дизайнером Бобом Терзуола. Затискач з обертовою системою фіксації дозволяє встановлювати ніж у зручному для вас положенні: вертикально або горизонтально.
Характеристики:
- фіксований ніж з повним хвостовиком (Full-Tang);
- профіль клинка – Drop Point;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь Sandvik 14C28N;
- твердість клинка – 57-59 HRC;
- обробка сталі – галтування (stonewash);
- тип заточування – прямий;
- матеріал накладок на руківʼї – мікарта;
- повна довжина ножа – 175 мм;
- довжина клинка – 81;2 мм;
- довжина леза – 69;8 мм;
- товщина клинка в обуху – 3 мм;
- довжина руківʼя – 93;8 мм;
- товщина руківʼя – 10 мм;
- вага – 85;7 г;
- у наборі є паракорд і чохол з кайдекса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 85.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C23094-4 |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина клинка | 81.2 мм |
| Довжина рукояті | 93.8 мм |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка стали | Sandvik-14C28N |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | деревина Гвібурції |
| Мoдель | Satin |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | PVD |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 57-59 HRC |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 4 840 ₴










