Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 976666-01-Т2
5 723 ₴
4 292 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230) пропонує вам інноваційний світ бездротового зв'язку завдяки підтримці Wi-Fi 7; забезпечуючи вражаючу швидкість до 3.6 Гбіт/с. Цей пристрій; створений для найвибагливіших користувачів; гарантує плавний стримінг у форматі 4K та 8K; захопливі AR/VR-ігри та блискавично швидкі завантаження.
Archer BE230 оснащений незнімними антенами в кількості чотирьох; які разом з технологією Beamforming забезпечують посилене покриття по всьому будинку. Забудьте про "мертві зони" завдяки EasyMesh технології; яка дозволяє легко інтегрувати додаткові пристрої для створення суцільного; надійного мультигігабітного Wi-Fi-з'єднання.
Підтримка LAN портів з швидкістю 2.5 Гбіт/с дозволяє вам максимально використовувати можливості вашого інтернет-провайдера; а порт USB 3.0 — обмінюватись файлами з підключеними пристроями; створюючи ваш особистий хмарний сервер.
TP-Link HomeShield надає розширені функції безпеки; що захищають дані та конфіденційність вашої мережі; а можливість налаштування VPN-клієнтів і серверів дозволяє користуватись інтернетом безпечно та гнучко. Завантажте програму Tether та налаштуйте маршрутизатор у три простих кроки; забезпечуючи свій дім потужним; надійним Wi-Fi.
Archer BE230 оснащений незнімними антенами в кількості чотирьох; які разом з технологією Beamforming забезпечують посилене покриття по всьому будинку. Забудьте про "мертві зони" завдяки EasyMesh технології; яка дозволяє легко інтегрувати додаткові пристрої для створення суцільного; надійного мультигігабітного Wi-Fi-з'єднання.
Підтримка LAN портів з швидкістю 2.5 Гбіт/с дозволяє вам максимально використовувати можливості вашого інтернет-провайдера; а порт USB 3.0 — обмінюватись файлами з підключеними пристроями; створюючи ваш особистий хмарний сервер.
TP-Link HomeShield надає розширені функції безпеки; що захищають дані та конфіденційність вашої мережі; а можливість налаштування VPN-клієнтів і серверів дозволяє користуватись інтернетом безпечно та гнучко. Завантажте програму Tether та налаштуйте маршрутизатор у три простих кроки; забезпечуючи свій дім потужним; надійним Wi-Fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER-BE230 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 176 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | Archer BE230 |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка WPS |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Quad-Core 2.0 GHz Broadcom BCM6764L |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 5 ГГц |
| віддалене управління | TP-Link Tether |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 292 ₴









