Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор TP-Link Archer BE220 (ARCHER-BE220)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 976665-01-Т2
4 947 ₴
3 710 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор TP-Link Archer BE220 (ARCHER-BE220) відкриває нову еру бездротового зв’язку завдяки інтеграції з новітнім стандартом Wi-Fi 7. Цей пристрій пропонує вражаючу швидкість бездротового з'єднання до 3.6 Гбіт/с; що надає можливість насолоджуватися безперебійним потоковим відео в 4K/8K; інтенсивними іграми в реальному часі та блискавичним завантаженням контенту. З підтримкою стандартів Wi-Fi 802.11 g; b; be; ac; n; a та ax; Archer BE220 здатний забезпечити бездоганну сумісність з усіма вашими пристроями.
Оснащений гігабітними LAN портами; маршрутизатор дає змогу підключити ПК; смарт-телевізори та ігрові приставки для максимальної швидкості та надійності дротового з’єднання. Чотири незнімні антени досягають покращеного покриття; а технологія Beamforming забезпечує цілеспрямоване концентрування сигналу на ваших пристроях.
Сумісність з EasyMesh дозволяє гнучко формувати мережу Wi-Fi у всьому будинку; додаючи додаткові маршрутизатори або підсилювачі сигналу. TP-Link HomeShield гарантує захист вашої мережі; даних та конфіденційності. Налаштування стало простішим завдяки додатку Tether; який дозволяє швидко та легко налаштувати мережу та забезпечити потужний сигнал у вашому домі.
Оснащений гігабітними LAN портами; маршрутизатор дає змогу підключити ПК; смарт-телевізори та ігрові приставки для максимальної швидкості та надійності дротового з’єднання. Чотири незнімні антени досягають покращеного покриття; а технологія Beamforming забезпечує цілеспрямоване концентрування сигналу на ваших пристроях.
Сумісність з EasyMesh дозволяє гнучко формувати мережу Wi-Fi у всьому будинку; додаючи додаткові маршрутизатори або підсилювачі сигналу. TP-Link HomeShield гарантує захист вашої мережі; даних та конфіденційності. Налаштування стало простішим завдяки додатку Tether; який дозволяє швидко та легко налаштувати мережу та забезпечити потужний сигнал у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER-BE220 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 176 мм |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | Archer BE220 |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Dual-Core 1.5 GHz |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 u |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | TP-Link Tether |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴









