Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Digitus 100W USB-C GaN (DA-10072)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 816395-01-Т2
3 171 ₴
2 378 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Зарядний пристрій для ноутбука DIGITUS з роз'ємом USB-C і технологією GaN потужністю 100 Вт — потужний; компактний і легкий. Він сумісний з більшістю моделей ноутбуків та багатьма іншими пристроями з роз'ємом USB-C і ідеально підходить для використання в якості другого джерела живлення в офісі; під час подорожей або вдома. Завдяки технології GaN зарядний пристрій надзвичайно ефективний і заряджає ваші пристрої швидше; ніж звичайні зарядні пристрої; крім того; він оснащений інтелектуальною системою захисту; яка запобігає перегріванню; перезаряджання та короткому замиканню; захищаючи таким чином ваші пристрої.
Особливості:- Зарядний пристрій із зарядним кабелем довжиною 1;2 м та роз'ємом USB-C.
- Сумісний з новітніми ноутбуками; смартфонами та планшетами; які заряджаються через USB-C.
- Вихідна напруга: 5В/3А; 9В/3А; 12В/3А; 15В/3А; 20В/5А.
- Захист від перенапруги / захист від надлишкового струму / захист від короткого замикання.
- Корпус: Вогнестійкий матеріал.
- Розміри: 78 x 65 x 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DA-10072 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 110 мм |
| Вихідна напруга | Двадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 5 А |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина | 40 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 100W USB-C GaN |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 378 ₴





