Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення 1stPlayer 850W PS-850SFX White (SFX-GLD-850-WH-EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 955806-01-Т2
10 396 ₴
7 797 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
SFX; 850 Вт; CPU - 2x4+4pin; GPU - 1х16pin (Gen 5); 3x6+2 pin; SATA - 8; Peripheral - 4; +12V1 - 70A; 1x80 мм; 125 х 100 х 63.5 мм
SFX; 850 Вт; CPU - 2x4+4pin; GPU - 1х16pin (Gen 5); 3x6+2 pin; SATA - 8; Peripheral - 4; +12V1 - 70A; 1x80 мм; 125 х 100 х 63.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | SFX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 70A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | SFX-GLD-850-WH-EU |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Мoдель | 850W PS-850SFX White |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Да |
| Потужність | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 125 х 100 х 63.5 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 797 ₴








