Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення 1stPlayer 750W PS-750SFX White (SFX-PLT-750-WH-EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 955804-01-Т2
9 708 ₴
7 281 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
SFX; 750 Вт; CPU - 2x4+4pin; GPU - 1х16pin (Gen 5); 3x6+2 pin; SATA - 8; Peripheral - 4; +12V1 - 62A; 1x80 мм; 125 х 100 х 63.5 мм
SFX; 750 Вт; CPU - 2x4+4pin; GPU - 1х16pin (Gen 5); 3x6+2 pin; SATA - 8; Peripheral - 4; +12V1 - 62A; 1x80 мм; 125 х 100 х 63.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | SFX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | SFX-PLT-750-WH-EU |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Мoдель | 750W PS-750SFX White |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Да |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 125 х 100 х 63.5 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 281 ₴

