Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Deepcool CH160 Mesh Black (R-CH160-BKNMI0-G-1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930511-01-Т2
4 745 ₴
3 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
DeepCool CH160 Mesh — це ультрапортативний корпус для материнських плат mini-ITX; який має всі ознаки корпусу з високим потоком повітря; але займає мало місця. Внутрішнє компонування забезпечує значну гнучкість для вибору накопичувачів та блоків живлення.
Відсутність підтримки повітряного охолодження в невеликих корпусах mini-ITX залишилася в минулому. CH160 Mesh може підтримувати гігантські повітряні охолодження висотою до 172 мм!
Корпус оснащений такими опціями; як знімні кронштейни для вентиляторів; де передній кронштейн вентилятора можна використовувати для підтримки як SSD; так і HDD-накопичувача; три знімні пилові фільтри для легкого очищення; зручна та міцна ручка для перенесення; два порти USB 3.0; порт Gen2 Type-C та гібридний аудіопорт; CH160 Mesh робить усе трохи простішим.
DeepCool CH160 Mesh — це ультрапортативний корпус для материнських плат mini-ITX; який має всі ознаки корпусу з високим потоком повітря; але займає мало місця. Внутрішнє компонування забезпечує значну гнучкість для вибору накопичувачів та блоків живлення.
Відсутність підтримки повітряного охолодження в невеликих корпусах mini-ITX залишилася в минулому. CH160 Mesh може підтримувати гігантські повітряні охолодження висотою до 172 мм!
Корпус оснащений такими опціями; як знімні кронштейни для вентиляторів; де передній кронштейн вентилятора можна використовувати для підтримки як SSD; так і HDD-накопичувача; три знімні пилові фільтри для легкого очищення; зручна та міцна ручка для перенесення; два порти USB 3.0; порт Gen2 Type-C та гібридний аудіопорт; CH160 Mesh робить усе трохи простішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-CH160-BKNMI0-G-1 |
| Вага (кг) | 3.1 кг |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 200 х 283.5 х 336 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 172 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Мoдель | CH160 Mesh Black |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб установки | горизонтальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Minitower |
| Встановлення довгих відеокарт | 305 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴










