Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус ASUS Prime AP202 ARGB Tempered Glass White (90DC00P3-B19000)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 967644-01-Т2
9 007 ₴
6 755 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Особливості
Підтримка відеокарт завдовжки до 420 мм.
Вигнута панель із загартованого скла плавно переходить із передньої частини на бічну; забезпечуючи панорамний огляд компонентів практично під будь-яким кутом.
Знімна напрямна та механізм захисту від падіння забезпечують безпечне та просте зняття та встановлення панелі.
Запатентований вентиляційний слот забезпечує оптимальне охолодження відеокарти.
Інтегроване ARGB-підсвічування працює у повній синхронізації з технологією Aura Sync.
Особливості
Підтримка відеокарт завдовжки до 420 мм.
Вигнута панель із загартованого скла плавно переходить із передньої частини на бічну; забезпечуючи панорамний огляд компонентів практично під будь-яким кутом.
Знімна напрямна та механізм захисту від падіння забезпечують безпечне та просте зняття та встановлення панелі.
Запатентований вентиляційний слот забезпечує оптимальне охолодження відеокарти.
Інтегроване ARGB-підсвічування працює у повній синхронізації з технологією Aura Sync.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | 90DC00P3-B19000 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 236 x 441 x 460 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 or 1х14 см |
| Мoдель | Prime AP202 ARGB Tempered Glass White |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвітка |
| Особливості | з безгвинтовим кріпленням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240/120 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Minitower |
| Встановлення довгих відеокарт | 420 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 755 ₴










