Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Chieftec iArena (CQ-01B-U3-OP)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 059263-01-Т2
3 381 ₴
2 536 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус CHIEFTEC iArena (CQ-01B-U3-OP) має такі особливості:
-підтримка материнських плат: mATX; ATX;
-зовнішні відсіки для накопичувачів: 2x 5;25 '/ 1x 3;5';
-внутрішні відсіки для накопичувачів: 3x 3;5 ';
-блок живлення: ATX (опціонально; в комплекті не йде);
-передня панель введення-виведення: 2x USB3.0; Mic-in; Audio-out (AZALIA / HD-Audio);
-слоти розширення: 7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Так |
| Артикул | CQ-01B-U3-OP |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 160 x 425 x 443 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Клас корпусу | Класичні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Side 2x12 см |
| Мoдель | iArena |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | Прогумовані ніжки |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | CHIEFTEC Mesh |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 536 ₴






