Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Точка доступу Wi-Fi TP-Link DECO-BE22-2-PACK
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 986995-01-Т2
11 265 ₴
8 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Wi-Fi 7; Wi-Fi; як ніколи раніше
Wi-Fi 7 має приголомшливу продуктивність; пропонуючи прискорену пропускну здатність; меншу затримку; сильніший захист від перешкод та вищу ефективність. Приєднуйтесь до ліги професіоналів і відчуйте величезну продуктивність Wi-Fi наступного покоління.
Блискавично швидкий Wi-Fi 7 зі швидкістю до 3.6 Гбіт/с
Новітній 4K-QAM підвищує швидкість Wi-Fi до 3.6 Гбіт/с. — ідеально підходить для завдань з інтенсивною пропускною здатністю; таких як хмарні ігри та відео у якості 8K. Сім'ї насолоджуватимуться захоплюючими прямими трансляціями з бездоганним відео та чистим звуком без буферизації.
Неперевершена магістральність: міцніша та гнучкіша
Завдяки власноруч розробленій технології Deco BE22 може одночасно підключати бездротовий і дротовий магістральний зв'язок до кожного пристрою. Більше того; завдяки новітній технології Wi-Fi 7 MLO збільшується швидкість потоку бездротового та дротового комбінованого магістрального агрегування системи. Таким чином; він значно покращує загальну пропускну здатність і зменшує затримку; забезпечуючи більш широке покриття з більш стабільним і надійним з'єднанням.
Розумна безпека для розумного життя
HomeShield — це вбудований сервіс; який надає низку послуг; щоб ви могли комплексно захистити всі свої пристрої за допомогою різних функцій вдома чи в дорозі. Завдяки HomeShield безпечніший доступ до Інтернету принесе більше щастя у ваше розумне життя.
Підтримка VPN-клієнтів і серверів
Дозвольте пристроям у вашій домашній мережі отримувати доступ до віддалених VPN-серверів без необхідності встановлювати програмне забезпечення VPN на кожен пристрій. Ви можете створювати різні типи VPN-з'єднань; включаючи OpenVPN; PPTP; L2TP/IPSec VPN. Крім того; Deco може одночасно використовувати як VPN; так і звичайне інтернет-з'єднання; забезпечуючи безпеку та гнучкість.
Приватна мережа IoT для більшої безпеки
Налаштуйте окремий Wi-Fi для IoT-пристроїв і додайте HomeShield і розширене шифрування WPA3 для кращого захисту домашньої мережі та IoT-пристроїв.
Безперервна потокова передача при переміщенні між кімнатами
Deco Mesh утворює єдину мережу з єдиним мережевим ім'ям. Завдяки вбудованій технології AI-Roaming він створює ідеальне рішення для Wi-Fi з його передовими алгоритмами та самонавчанням. Прогулюйтеся своїм будинком і насолоджуйтеся безперебійною трансляцією на максимально можливій швидкості.
Простий. Легкий. І водночас потужний.
Налаштовуйте та керуйте своєю мережею в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою зручного додатку TP-Link Deco. Всього за три простих кроки весь ваш будинок може бути покритий потужним і надійним Wi-Fi.
Просте управління
Керуйте Wi-Fi вдома або поза ним за допомогою програми Deco. Переглядайте всі підключені пристрої; розставляйте пріоритети на власному телефоні та налаштовуйте гостьову мережу.
Голосове керування
Використовуйте пристрій з підтримкою Amazon Alexa або Google Assistant; щоб керувати Deco BE22 лише за допомогою голосу.
Wi-Fi 7 має приголомшливу продуктивність; пропонуючи прискорену пропускну здатність; меншу затримку; сильніший захист від перешкод та вищу ефективність. Приєднуйтесь до ліги професіоналів і відчуйте величезну продуктивність Wi-Fi наступного покоління.
Блискавично швидкий Wi-Fi 7 зі швидкістю до 3.6 Гбіт/с
Новітній 4K-QAM підвищує швидкість Wi-Fi до 3.6 Гбіт/с. — ідеально підходить для завдань з інтенсивною пропускною здатністю; таких як хмарні ігри та відео у якості 8K. Сім'ї насолоджуватимуться захоплюючими прямими трансляціями з бездоганним відео та чистим звуком без буферизації.
Неперевершена магістральність: міцніша та гнучкіша
Завдяки власноруч розробленій технології Deco BE22 може одночасно підключати бездротовий і дротовий магістральний зв'язок до кожного пристрою. Більше того; завдяки новітній технології Wi-Fi 7 MLO збільшується швидкість потоку бездротового та дротового комбінованого магістрального агрегування системи. Таким чином; він значно покращує загальну пропускну здатність і зменшує затримку; забезпечуючи більш широке покриття з більш стабільним і надійним з'єднанням.
Розумна безпека для розумного життя
HomeShield — це вбудований сервіс; який надає низку послуг; щоб ви могли комплексно захистити всі свої пристрої за допомогою різних функцій вдома чи в дорозі. Завдяки HomeShield безпечніший доступ до Інтернету принесе більше щастя у ваше розумне життя.
Підтримка VPN-клієнтів і серверів
Дозвольте пристроям у вашій домашній мережі отримувати доступ до віддалених VPN-серверів без необхідності встановлювати програмне забезпечення VPN на кожен пристрій. Ви можете створювати різні типи VPN-з'єднань; включаючи OpenVPN; PPTP; L2TP/IPSec VPN. Крім того; Deco може одночасно використовувати як VPN; так і звичайне інтернет-з'єднання; забезпечуючи безпеку та гнучкість.
Приватна мережа IoT для більшої безпеки
Налаштуйте окремий Wi-Fi для IoT-пристроїв і додайте HomeShield і розширене шифрування WPA3 для кращого захисту домашньої мережі та IoT-пристроїв.
Безперервна потокова передача при переміщенні між кімнатами
Deco Mesh утворює єдину мережу з єдиним мережевим ім'ям. Завдяки вбудованій технології AI-Roaming він створює ідеальне рішення для Wi-Fi з його передовими алгоритмами та самонавчанням. Прогулюйтеся своїм будинком і насолоджуйтеся безперебійною трансляцією на максимально можливій швидкості.
Простий. Легкий. І водночас потужний.
Налаштовуйте та керуйте своєю мережею в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою зручного додатку TP-Link Deco. Всього за три простих кроки весь ваш будинок може бути покритий потужним і надійним Wi-Fi.
Просте управління
Керуйте Wi-Fi вдома або поза ним за допомогою програми Deco. Переглядайте всі підключені пристрої; розставляйте пріоритети на власному телефоні та налаштовуйте гостьову мережу.
Голосове керування
Використовуйте пристрій з підтримкою Amazon Alexa або Google Assistant; щоб керувати Deco BE22 лише за допомогою голосу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | 2 x LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | DECO-BE22-2-PACK |
| Безпека інформації | WPA3-Personal |
| Вага | 1004 г |
| Висота | 62 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові можливості | UPnP |
| Кількість LAN портів | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 3.6 Гбіт/с |
| Мoдель | DECO-BE22-2-PACK |
| Набір | 2 точки доступу |
| Живлення | Дванадцять |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Mesh точка |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 449 ₴





