Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Mercusys MR37BE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 986994-01-Т2
7 035 ₴
5 276 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Mercusys MR37BE - це шлях до нових горизонтів бездротового з'єднання завдяки підтримці стандарту Wi-Fi 7. Він забезпечує неймовірну продуктивність; покращену захищеність; ширше покриття та меншу затримку. Завдяки дводіапазонному підключенню; ви можете насолоджуватися швидкістю потокового передавання; зануренням у VR/AR; іграми та безперебійними відеоконференціями.
MR37BE оснащений незнімними шестима антенами; які разом із технологією формування променя забезпечують сильні та надійні з'єднання навіть у великих будинках. Підтримка транспортних протоколів l2TP; PPTP; PPPoE робить його універсальним для будь-якої мережі.
Порти 2.5 Гбіт/с дозволяють повністю використовувати швидкість вашого інтернет-підключення. Інтуїтивно зрозумілий додаток MERCUSYS спрощує налаштування та управління; а технологія EasyMesh дозволяє створити масштабовану та безперебійну мережу.
З безпекою на чолі; MR37BE; оснащений стандартом WPA3; забезпечить захист вашої особистої інформації. Управляйте безпекою дітей та обмежуйте доступ до небажаних сайтів для створення здорового онлайн-середовища. Виберіть Mercusys MR37BE для неперевершеного досвіду користування інтернетом!
MR37BE оснащений незнімними шестима антенами; які разом із технологією формування променя забезпечують сильні та надійні з'єднання навіть у великих будинках. Підтримка транспортних протоколів l2TP; PPTP; PPPoE робить його універсальним для будь-якої мережі.
Порти 2.5 Гбіт/с дозволяють повністю використовувати швидкість вашого інтернет-підключення. Інтуїтивно зрозумілий додаток MERCUSYS спрощує налаштування та управління; а технологія EasyMesh дозволяє створити масштабовану та безперебійну мережу.
З безпекою на чолі; MR37BE; оснащений стандартом WPA3; забезпечить захист вашої особистої інформації. Управляйте безпекою дітей та обмежуйте доступ до небажаних сайтів для створення здорового онлайн-середовища. Виберіть Mercusys MR37BE для неперевершеного досвіду користування інтернетом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 43.3 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR37BE |
| Вага | 1.2 кг |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 119 мм |
| Захист інформації | WPA3-SAE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | MR37BE |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 6500 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 5 ГГц |
| віддалене управління | MERCUSYS app |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 276 ₴










