Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус для ПК AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 White (ACCM-ES09133.21)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 987091-01-Т2
3 119 ₴
2 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус для ПК AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 White (ACCM-ES09133.21) — це стильне рішення для всіх; хто цінує естетику; функціональність та бездоганну якість. Розроблений у форматі Mini-Tower; цей корпус ідеально підійде для створення компактного; але потужного мультимедійного комп'ютерного рішення.
Однією з головних переваг цього корпусу є його панорамний огляд через загартоване скло; яке використане в передній та бічних панелях. Ця конструкція надає можливість милуватися всіма внутрішніми компонентами; а також демонструє ваших "сталевих" улюбленців у всій красі.
AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 підтримує материнські плати форм-факторів Micro-ATX і Mini-ITX; що забезпечує універсальність вибору комплектуючих. Відсутність блоку живлення у комплекті дозволяє користувачам самостійно вибрати необхідну модель; що відповідає їх потребам; з можливістю встановлення БЖ довжиною до 205 мм.
Охолодження — критична частина продуктивної системи; і Viewport Mini не підвів у цьому питанні. Корпус постачається з трьома встановленими вентиляторами 120 мм; а також підтримує додаткові вентилятори; зокрема 1x120 мм ззаду; 2x120/140 мм зверху; 2x120 мм з боків та 2x120 мм знизу. Це забезпечує високу ефективність охолодження; незалежно від інтенсивності вашого завантаження. Для тих; хто віддає перевагу рідинному охолодженню; доступна установка систем до 280 мм зверху.
Наявність пилового фільтра допомагає підтримувати систему в чистоті та захищати комплектуючі від пилу. Максимальна висота процесорного кулера в 165 мм та підтримка графічних процесорів довжиною до 355 мм дає можливість використовувати найсучасніше обладнання; створюючи потужну хай-енд систему.
Інтерфейс включає два аудіороз'єми; один USB 3.0 та два USB 2.0; щоб забезпечити легкий доступ до ваших улюблених пристроїв.
Дизайн корпусу виконаний у білому кольорі; що робить його стильним акцентом у будь-якому інтер'єрі. AeroCool надає вам всі інструменти; щоб створити систему; яка підкреслює вашу індивідуальність і відповідає всім вашим потребам у продуктивності й стилі.
Загалом; цей корпус є ідеальним вибором для тих; хто шукає баланс естетики; функціональності та продуктивності. Незалежно від того; чи ви будуєте геймерську машину чи мультимедійний центр; AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 стане надійною основою для вашого ПК; забезпечуючи відмінну продуктивність і бездоганний вигляд.
Корпус для ПК AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 White (ACCM-ES09133.21) — це стильне рішення для всіх; хто цінує естетику; функціональність та бездоганну якість. Розроблений у форматі Mini-Tower; цей корпус ідеально підійде для створення компактного; але потужного мультимедійного комп'ютерного рішення.
Однією з головних переваг цього корпусу є його панорамний огляд через загартоване скло; яке використане в передній та бічних панелях. Ця конструкція надає можливість милуватися всіма внутрішніми компонентами; а також демонструє ваших "сталевих" улюбленців у всій красі.
AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 підтримує материнські плати форм-факторів Micro-ATX і Mini-ITX; що забезпечує універсальність вибору комплектуючих. Відсутність блоку живлення у комплекті дозволяє користувачам самостійно вибрати необхідну модель; що відповідає їх потребам; з можливістю встановлення БЖ довжиною до 205 мм.
Охолодження — критична частина продуктивної системи; і Viewport Mini не підвів у цьому питанні. Корпус постачається з трьома встановленими вентиляторами 120 мм; а також підтримує додаткові вентилятори; зокрема 1x120 мм ззаду; 2x120/140 мм зверху; 2x120 мм з боків та 2x120 мм знизу. Це забезпечує високу ефективність охолодження; незалежно від інтенсивності вашого завантаження. Для тих; хто віддає перевагу рідинному охолодженню; доступна установка систем до 280 мм зверху.
Наявність пилового фільтра допомагає підтримувати систему в чистоті та захищати комплектуючі від пилу. Максимальна висота процесорного кулера в 165 мм та підтримка графічних процесорів довжиною до 355 мм дає можливість використовувати найсучасніше обладнання; створюючи потужну хай-енд систему.
Інтерфейс включає два аудіороз'єми; один USB 3.0 та два USB 2.0; щоб забезпечити легкий доступ до ваших улюблених пристроїв.
Дизайн корпусу виконаний у білому кольорі; що робить його стильним акцентом у будь-якому інтер'єрі. AeroCool надає вам всі інструменти; щоб створити систему; яка підкреслює вашу індивідуальність і відповідає всім вашим потребам у продуктивності й стилі.
Загалом; цей корпус є ідеальним вибором для тих; хто шукає баланс естетики; функціональності та продуктивності. Незалежно від того; чи ви будуєте геймерську машину чи мультимедійний центр; AeroCool Viewport Mini-G-WT-v2 стане надійною основою для вашого ПК; забезпечуючи відмінну продуктивність і бездоганний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | ACCM-ES09133.21 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 437 x 377.5 x 212 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 205 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Мoдель | Viewport Mini-G-WT-v2 White |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвітка |
| Особливості | прозора передня панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 280/240 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Minitower |
| Встановлення довгих відеокарт | 355 мм (без переднього радіатора) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339 ₴






