Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус для ПК Delux MK 350 Black 400W 12Fan (MK 350 400W 12Fan)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 987082-01-Т2
1 933 ₴
1 450 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус для ПК Delux MK 350 Black 400W 12Fan – це витончена та функціональна основа для створення вашого ідеального комп'ютера. Компактний типорозмір Mini Tower та чорний матовий колір надають йому стильний та сучасний вигляд; що гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр; будь то домашній офіс або робоче місце.
Спроектований з урахуванням оптимальної продуктивності та зручності; корпус Delux MK 350 підтримує материнські плати формату Micro-ATX та Mini-ITX; даючи вам гнучкість у виборі конфігурації системи. Завдяки перфорованим передній та бічним панелям; забезпечується активна циркуляція повітря; що сприяє ефективному охолодженню компонентів всередині корпусу. В основі конструкції – сталь товщиною 0;6 мм; що гарантує міцність та довговічність.
Усередині цього корпусу передбачено все необхідне для зручного використання і подальшого апгрейду. Для встановлення накопичувачів є два внутрішніх відсіки 3.5" та два 2.5"; що дозволяє організувати достатньо пам'яті для ваших даних. Маючи чотири слоти розширення; корпус забезпечує можливість підключення різноманітних карт розширення для розширення функціоналу вашої системи.
Однією з ключових переваг Delux MK 350 є вбудований блок живлення з потужністю 400 Вт; розташований у верхній частині; що оптимізує розподіл кількості кабелів всередині корпусу. Завдяки зручному розташуванню; ви можете забезпечити легкий доступ і керування з’єднаннями.
Для досягнення оптимального охолодження передбачено місця для встановлення додаткових вентиляторів: 12 см спереду та 8 см ззаду. Це дозволяє підтримувати належний температурний режим для важливих компонентів; таких як процесор з кулером висотою до 145 мм.
Роз'єми на передній панелі включають два порти USB 2.0 та аудіороз'єми; що значно спрощують підключення периферійних пристроїв. Це дозволяє легко підключити різноманітні гаджети та аксесуари; роблячи вашу робочу станцію більш адаптивною до сучасних вимог.
Загалом; корпус Delux MK350 – це не тільки стильне; але й практичне рішення для тих; хто цінує якість і функціональність. З його допомогою ви зможете зібрати сучасну; продуктивну та надійну систему; що відповідатиме всім вашим потребам і бажанням.
Корпус для ПК Delux MK 350 Black 400W 12Fan – це витончена та функціональна основа для створення вашого ідеального комп'ютера. Компактний типорозмір Mini Tower та чорний матовий колір надають йому стильний та сучасний вигляд; що гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр; будь то домашній офіс або робоче місце.
Спроектований з урахуванням оптимальної продуктивності та зручності; корпус Delux MK 350 підтримує материнські плати формату Micro-ATX та Mini-ITX; даючи вам гнучкість у виборі конфігурації системи. Завдяки перфорованим передній та бічним панелям; забезпечується активна циркуляція повітря; що сприяє ефективному охолодженню компонентів всередині корпусу. В основі конструкції – сталь товщиною 0;6 мм; що гарантує міцність та довговічність.
Усередині цього корпусу передбачено все необхідне для зручного використання і подальшого апгрейду. Для встановлення накопичувачів є два внутрішніх відсіки 3.5" та два 2.5"; що дозволяє організувати достатньо пам'яті для ваших даних. Маючи чотири слоти розширення; корпус забезпечує можливість підключення різноманітних карт розширення для розширення функціоналу вашої системи.
Однією з ключових переваг Delux MK 350 є вбудований блок живлення з потужністю 400 Вт; розташований у верхній частині; що оптимізує розподіл кількості кабелів всередині корпусу. Завдяки зручному розташуванню; ви можете забезпечити легкий доступ і керування з’єднаннями.
Для досягнення оптимального охолодження передбачено місця для встановлення додаткових вентиляторів: 12 см спереду та 8 см ззаду. Це дозволяє підтримувати належний температурний режим для важливих компонентів; таких як процесор з кулером висотою до 145 мм.
Роз'єми на передній панелі включають два порти USB 2.0 та аудіороз'єми; що значно спрощують підключення периферійних пристроїв. Це дозволяє легко підключити різноманітні гаджети та аксесуари; роблячи вашу робочу станцію більш адаптивною до сучасних вимог.
Загалом; корпус Delux MK350 – це не тільки стильне; але й практичне рішення для тих; хто цінує якість і функціональність. З його допомогою ви зможете зібрати сучасну; продуктивну та надійну систему; що відповідатиме всім вашим потребам і бажанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | MK 350 400W 12Fan |
| Вага (кг) | 3.5 кг |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Класичні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 145 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 1x12 см |
| Мoдель | MK 350 Black 400W 12Fan |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 400 Вт |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Minitower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴






