Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
\N
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 990077-01-Т2
1 860 ₴
1 395 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GX21G06615 |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 65W Slim Port AC Adapter(CE) |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | slim tip |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴



