Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус для ПК 2E 2E-V90W-400
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 987075-01-Т2
2 300 ₴
1 725 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус для ПК 2E 2E-V90W-400 – ідеальне рішення для тих; хто цінує компактність та надійність в одному пристрої. Цей корпус з класу компактних варіантів; завдяки своєму формату Minitower; ідеально підходить для домашнього або невеликого офісного використання. Виконаний у стильному білому кольорі; він стане елегантним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Особливістю цього корпусу є його високоякісний 400 Вт TFX блок живлення; що забезпечує стабільну роботу вашої системи. Раціонально організований внутрішній простір дозволяє встановлювати материнські плати формату Micro-ATX; що є максимально зручним для базових і середніх за вимогами конфігурацій.
Корпус підтримує встановлення до п’яти 2.5-дюймових накопичувачів; при цьому не маючи відсіків для 3.5-дюймових дисків – це дозволяє зосередитися на використанні сучасних SSD-дисків; які забезпечать високу швидкість вашої системи.
Повітряний потік всередині корпусу забезпечують два встановлені 90 мм вентилятори; які додають ефективності системі охолодження; тоді як передбачені місця під два додаткові вентилятори розміром 9 см спереду надають вам можливість ще більше поліпшити охолодження залежно від ваших потреб. Це дозволяє уникнути перегріву та забезпечити безперебійну роботу вашого ПК навіть під час виконання інтенсивних задач.
Однією з ключових переваг є зовнішні роз'єми; які включають один USB 3.0; один USB 2.0; аудіо роз’єми і сучасний USB Type C. Це створює чудову інтеграцію з будь-якими периферійними пристроями; забезпечуючи високу швидкість передачі даних.
Цей корпус підходить для встановлення довгих відеокарт до 220 мм; що дає змогу збирати системи; здатні до обробки складних графічних завдань чи запуску актуальних ігор. Також врахована можливість використання кулерів для процесора висотою до 75 мм; що задовольнить більшість потреб в охолодженні.
Корпус 2E 2E-V90W-400 – це не лише зовнішня естетика та внутрішнє зручне компонування; але й гарантія якості та безпеки ваших інвестицій. Завдяки простоті встановлення та подальшої модернізації; цей корпус є ідеальним вибором як для починаючих користувачів; так і для більш досвідчених ентузіастів. Створіть свій ідеальний комп’ютер; користуючись розумними рішеннями від 2E.
Корпус для ПК 2E 2E-V90W-400 – ідеальне рішення для тих; хто цінує компактність та надійність в одному пристрої. Цей корпус з класу компактних варіантів; завдяки своєму формату Minitower; ідеально підходить для домашнього або невеликого офісного використання. Виконаний у стильному білому кольорі; він стане елегантним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Особливістю цього корпусу є його високоякісний 400 Вт TFX блок живлення; що забезпечує стабільну роботу вашої системи. Раціонально організований внутрішній простір дозволяє встановлювати материнські плати формату Micro-ATX; що є максимально зручним для базових і середніх за вимогами конфігурацій.
Корпус підтримує встановлення до п’яти 2.5-дюймових накопичувачів; при цьому не маючи відсіків для 3.5-дюймових дисків – це дозволяє зосередитися на використанні сучасних SSD-дисків; які забезпечать високу швидкість вашої системи.
Повітряний потік всередині корпусу забезпечують два встановлені 90 мм вентилятори; які додають ефективності системі охолодження; тоді як передбачені місця під два додаткові вентилятори розміром 9 см спереду надають вам можливість ще більше поліпшити охолодження залежно від ваших потреб. Це дозволяє уникнути перегріву та забезпечити безперебійну роботу вашого ПК навіть під час виконання інтенсивних задач.
Однією з ключових переваг є зовнішні роз'єми; які включають один USB 3.0; один USB 2.0; аудіо роз’єми і сучасний USB Type C. Це створює чудову інтеграцію з будь-якими периферійними пристроями; забезпечуючи високу швидкість передачі даних.
Цей корпус підходить для встановлення довгих відеокарт до 220 мм; що дає змогу збирати системи; здатні до обробки складних графічних завдань чи запуску актуальних ігор. Також врахована можливість використання кулерів для процесора висотою до 75 мм; що задовольнить більшість потреб в охолодженні.
Корпус 2E 2E-V90W-400 – це не лише зовнішня естетика та внутрішнє зручне компонування; але й гарантія якості та безпеки ваших інвестицій. Завдяки простоті встановлення та подальшої модернізації; цей корпус є ідеальним вибором як для починаючих користувачів; так і для більш досвідчених ентузіастів. Створіть свій ідеальний комп’ютер; користуючись розумними рішеннями від 2E.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | 2E-V90W-400 |
| Вага (кг) | 2.33 |
| Зовнішні роз'єми | Audio |
| Габарити (мм) | 100 x 260 x 330 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Компактні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | Немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 90 мм |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 75 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x9 см |
| Мoдель | 2E-V90W-400 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 400 Вт |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Minitower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 220 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴

