Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
\N
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 993259-01-Т2
13 243 ₴
9 932 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | виявлення транспортних засобів |
| Артикул | G330-С |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 194 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Додаткові функції | система сповіщення |
| Клас захищеності | IP65 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | G330-С |
| об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | П'ять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
| Кут огляду за вертикаллю | 55° |
| Кут огляду по горизонталі | 105° |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 932 ₴






