-25%Точка доступу Wi-Fi Mikrotik LHG XL 5 ax (LHG-5axD-XL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 991703-01-Т2
7 801 ₴
5 851 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
MikroTik LHG XL 5 ax (LHG-5axD-XL) - зовнішнє CPE великої дальності з сучасною продуктивністю Wi-Fi 6; антеною з коефіцієнтом підсилення 27 дБі; міцною конструкцією і неперевершеною ціною. Ідеально підходить для організації каналів «точка-точка» на великих відстанях. У більшості сценаріїв ідеально підходить для ліній зв'язку на відстані до 30 км. Якщо вам потрібна менша відстань; є модель з підсиленням антени 24.5 дБі - MikroTik LHG 5 ax.
Потрібно швидке і стабільне з'єднання на великих відстанях? Якщо вам потрібно з'єднати дві будівлі; під'єднати віддалений об'єкт або розділити інтернет із прилеглою інфраструктурою - нова серія MikroTik LHG Wi-Fi 6 створена для вирішення цього завдання. І ось що найприємніше: ціни ті самі; що й на попереднє покоління. Висока продуктивність; великий радіус дії та Wi-Fi 6 - і все це без шкоди для бюджету.
Стандарт 802.11ax вносить важливі вдосконалення в бездротові канали зв'язку великої дальності; включно з вищою спектральною ефективністю; вищою швидкістю модуляції (1024-QAM) і меншою затримкою. Це означає вищу продуктивність навіть у галасливому оточенні та більш швидке; стабільне з'єднання на великій відстані. У поєднанні з шифруванням WPA3 і RouterOS v7 серія LHG XL 5 ax готова до викликів сучасної зовнішньої мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | LHG-5axD-XL |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 245 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Мoдель | LHG XL 5 ax |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE in Passive PoE |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40... + 70 C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип пристрою | Wi-Fi цятка |
- Ціна: 5 851 ₴



