Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення Chieftec 1000W Stealth (SPX-1000-FC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 993937-01-Т2
10 224 ₴
7 668 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
ATX; 1000 Вт; 20+4 pin; CPU - 1x4+8pin; GPU - 3x6+2 pin; 1x16 pin; SATA - 10; Peripheral - 4; +12V1 - 83.3A; 135; 140 x 150 x 86 мм
ATX; 1000 Вт; 20+4 pin; CPU - 1x4+8pin; GPU - 3x6+2 pin; 1x16 pin; SATA - 10; Peripheral - 4; +12V1 - 83.3A; 135; 140 x 150 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | SPX-1000-FC |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 135 |
| інше | стабільна лінія +12 В |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Мoдель | 1000W Stealth |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Да |
| Потужність | 1000 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x16 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 1x4+8pin |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 668 ₴








