Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення Fractal Design 750W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-750-EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 993943-01-Т2
11 340 ₴
8 505 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Ion 3 Gold забезпечує ефективне та стабільне живлення для ігрових систем наступного покоління. Завдяки сумісності з ATX12V 3.1; вбудованій підтримці PCIe Gen 5 та ефективності 80 PLUS Gold; він створений для надійної та довготривалої роботи.
Готовий до майбутнього
Підключайте компоненти наступного покоління завдяки сумісності з ATX12V 3.1 та насолоджуйтесь стабільною продуктивністю завдяки підтримці зміни напруги живлення відеокарти.
Вбудована підтримка Gen 5
Забезпечте живлення сучасних відеокарт завдяки підтримці 16-контактного роз'єму PCIe Gen 5 12V-2×6 зі скороченими контактами для надійного та безпечного підключення.
Охолодження Momentum
Потужний вентилятор Momentum 14 з гідродинамічним підшипником та лопатями LCP забезпечує нижчий рівень шуму; нижчу температуру та довший термін служби.
Сертифікована ефективність
Сертифікація 80 PLUS Gold для ефективної роботи зі зниженим споживанням енергії та тепловиділенням завдяки оптимізованій подачі живлення.
Тиха робота
Має змінну швидкість обертання вентилятора для адаптивного охолодження та можливість активувати режим нульових обертів для майже безшумної роботи при невеликих навантаженнях.
Повністю модульна конструкція
Досягніть акуратної та лаконічної конструкції завдяки повністю модульній конструкції та кабелям UltraFlex для плавнішого прокладання кабелів.
Розроблено для тривалого використання
Виготовлено з високоякісних; надійних компонентів; включаючи японські конденсатори з температурою 105°C; та має розширену 10-річну гарантію.
Ion 3 Gold забезпечує ефективне та стабільне живлення для ігрових систем наступного покоління. Завдяки сумісності з ATX12V 3.1; вбудованій підтримці PCIe Gen 5 та ефективності 80 PLUS Gold; він створений для надійної та довготривалої роботи.
Готовий до майбутнього
Підключайте компоненти наступного покоління завдяки сумісності з ATX12V 3.1 та насолоджуйтесь стабільною продуктивністю завдяки підтримці зміни напруги живлення відеокарти.
Вбудована підтримка Gen 5
Забезпечте живлення сучасних відеокарт завдяки підтримці 16-контактного роз'єму PCIe Gen 5 12V-2×6 зі скороченими контактами для надійного та безпечного підключення.
Охолодження Momentum
Потужний вентилятор Momentum 14 з гідродинамічним підшипником та лопатями LCP забезпечує нижчий рівень шуму; нижчу температуру та довший термін служби.
Сертифікована ефективність
Сертифікація 80 PLUS Gold для ефективної роботи зі зниженим споживанням енергії та тепловиділенням завдяки оптимізованій подачі живлення.
Тиха робота
Має змінну швидкість обертання вентилятора для адаптивного охолодження та можливість активувати режим нульових обертів для майже безшумної роботи при невеликих навантаженнях.
Повністю модульна конструкція
Досягніть акуратної та лаконічної конструкції завдяки повністю модульній конструкції та кабелям UltraFlex для плавнішого прокладання кабелів.
Розроблено для тривалого використання
Виготовлено з високоякісних; надійних компонентів; включаючи японські конденсатори з температурою 105°C; та має розширену 10-річну гарантію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5 А |
| Артикул | FD-P-IA3G-750-EU |
| Гарантія, міс | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| інше | стабільна лінія +12 В |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 750W Ion 3 Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Да |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 505 ₴










