Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
\N
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 993946-01-Т2
15 643 ₴
11 732 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FD-C-EPO1X-05 |
| Вага (кг) | 11.6 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Microphone |
| Габарити (мм) | 503 х 240 х 509 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 176 мм |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Мoдель | Epoch XL White TG RGB CT |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | з безгвинтовим кріпленням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | 425 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 732 ₴










