Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення Golden Field 700W (ATX-EX700W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 993953-01-Т2
2 665 ₴
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88;73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Використовується 12-см гідродинамічний вентилятор у поєднанні з інтелектуальною системою контролю температури для тихої роботи
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Збільшена потужність виходу +12V
Стабільне живлення для процесора та відеокарти; що забезпечує високу продуктивність і плавне зображення
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори; що витримують температуру до 105°C
Навіть при високій температурі вони забезпечують стабільне живлення для всіх компонентів ПК; гарантуючи безперебійну роботу системи
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура; відмінна продуктивність; стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво; увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
Використання трансформатора високої специфікації безпосередньо підвищує ефективність перетворення енергії
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
Багатий вибір роз’ємів + підтримка прихованої прокладки кабелів Ергономічний дизайн; можливість вибору довжини кабелів; зручність та практичність
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88;73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Використовується 12-см гідродинамічний вентилятор у поєднанні з інтелектуальною системою контролю температури для тихої роботи
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Збільшена потужність виходу +12V
Стабільне живлення для процесора та відеокарти; що забезпечує високу продуктивність і плавне зображення
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори; що витримують температуру до 105°C
Навіть при високій температурі вони забезпечують стабільне живлення для всіх компонентів ПК; гарантуючи безперебійну роботу системи
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура; відмінна продуктивність; стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво; увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
Використання трансформатора високої специфікації безпосередньо підвищує ефективність перетворення енергії
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
Багатий вибір роз’ємів + підтримка прихованої прокладки кабелів Ергономічний дизайн; можливість вибору довжини кабелів; зручність та практичність
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5 А |
| Артикул | ATX-EX700W |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| інше | стабільна лінія +12 В |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 700W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 700 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення до материнської плати | 24+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴


