-25%Мобільний телефон Nomi i220 Black
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 307561-01-Т2
1 885 ₴
1 414 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Представлена модель телефону від виробника Nomi - це кращий варіант для тих людей; які бажають абстрагуватися від надмірної технологічності. Доступна ціна; простота управління; якість роботи і надійність пристрою Nomi i220 порадують кожного; хто звик використовувати телефон за прямим призначенням.
Хороший дизайнКорпус телефону виконаний в чорному кольорі з високоякісно пластика. Завдяки матеріалу він не піддається механічних пошкоджень; що дозволяє тримати пристрій в одній кишені з ключами або іншими предметами. На передній панелі присутній дисплей і кнопки управління; за допомогою яких можна викликати меню; вибрати потрібну функцію; набрати номер; зробити виклик іншого абонента і тд.
Якісний зв'язокНезважаючи на простоту пристрою; в ньому є всі необхідні системи та технології для основних з'єднань; а саме GSM. Присутній слот на дві сім-карти формату Micro-SIM та SIM. Також передбачено наявність Bluetooth версії 2.1 і FM-тюнера для прослуховування радіо через підключення Аудіо 3;5.
Оптимальні характеристикиДіагональ екрану телефону Nomi i220 становить 2;2 дюйма чого достатньо для використання всіх функцій і можливостей пристрою. Камера дозволяє проводити фото- і відеозйомку з якістю 0;08 Мп. Зберігати свої файли можна завдяки оперативній і вбудованої пам'яті по 32 Мб. За швидкодію апарату відповідає 1-ядерний процесор MediaTek MT6261D.
Додаткові переваги моделіАкумулятор пристрою з ємністю в 1900 мАг дозволяє йому працювати протягом тривалого часу; що забезпечує постійну можливість стільникового зв'язку для користувача при оптимальній роботі мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | i220 Black |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 2.2" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 1900 mAh |
| Інтерфейси підключення | microUSB |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 1 core |
| Мoдель | i220 Black |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 32 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 32 Mb |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 124.5 x 59 x 14.2 мм |
| Дозвіл екрану | 144x176 |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | бабушкофон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro |
| Частота процесора | 533 MHz |
- Ціна: 1 414 ₴








