Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Картридж BASF для HP LJ M15/16/17/CF244A (KT-CF244A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 314570-01-Т2
1 233 ₴
925 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1000 стр
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1000 стр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-CF244A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | для HP LJ M15/16/17/CF244A |
| Оригінальний аналог | CF244A |
| Ресурс друку | 1000 стор |
| Сумісність із моделями | MFP M28/29/30 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴



