Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000DM014)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 651186-01-Т2
8 071 ₴
6 053 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Універсальний накопичувач Seagate Barracuda гарантує ефективний доступ до файлів. Використовуйте простір для зберігання даних; необхідних для роботи; та отримайте зручний інструмент; який допоможе вам виконувати щоденні обов'язки.
Цей диск також можна використовувати для зберігання колекції святкових фотографій; фільмів; улюбленої музики та ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST1000DM014 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Мoдель | 3.5" 1TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 1 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 220 МБ/c |
| Також шукають | швидкі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 053 ₴


