Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Cudy FS1018PS1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 898822-01-Т2
6 497 ₴
4 873 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Комутатор Cudy FS1018PS1 з вбудованим блоком живлення 200 Вт - це ідеальне рішення для розширення мережі та живлення PoE-сумісних пристроїв. Він чудово підійде для організації систем відеоспостереження; IP-телефонії; розгортанні бездротових мереж та інших задач малого та середнього бізнесу.
Комутатор оснащений 16 портами Fast Ethernet портами; які підтримують роботу в режимах VLAN та Extend.
Кожен PoE порт підтримує потужність 30 Вт. Вам не знадобляться додаткові блоки живлення для підключеного обладнання. Потужності 200 Вт дозволяє легко заживити IP-камери; точки доступу Wi-Fi; IP-телефони та інші пристрої; що підтримують стандарти 802.3af/at PoE.
Здійснюйте каскадування комутаторів; підключайтесь до маршрутизаторів або комутаторів; використовуючи три виділені uplink порти - два Gigabit Ethernet та SFP порт.
Гігабітна швидкість доступна лише на портах висхідного каналу; а передача даних на 250 метрів - на портах розширеного режиму; коли він активований.
Функція Watchdog у режимах VLAN або Extend забезпечує безперервний моніторинг стану підключення віддалених хостів. У випадку виявлення проблем із підключенням порт PoE миттєво перезапускає пристрій.
Світлодіодна індикація робить зручним моніторинг поточного стану роботи комутатора та спрощує діагностику неполадок.
Комутатор Cudy FS1018PS1 виконаний у міцному металевому корпусі. Він підтримує настільне встановлення; а також підходить для монтажу в телекомунікаційну стійку за допомогою кронштейнів.
Працюйте відразу після підключення - комутатор не потребує встановлення додаткових драйверів для початку роботи.
Комутатор Cudy FS1018PS1 з вбудованим блоком живлення 200 Вт - це ідеальне рішення для розширення мережі та живлення PoE-сумісних пристроїв. Він чудово підійде для організації систем відеоспостереження; IP-телефонії; розгортанні бездротових мереж та інших задач малого та середнього бізнесу.
Комутатор оснащений 16 портами Fast Ethernet портами; які підтримують роботу в режимах VLAN та Extend.
Кожен PoE порт підтримує потужність 30 Вт. Вам не знадобляться додаткові блоки живлення для підключеного обладнання. Потужності 200 Вт дозволяє легко заживити IP-камери; точки доступу Wi-Fi; IP-телефони та інші пристрої; що підтримують стандарти 802.3af/at PoE.
Здійснюйте каскадування комутаторів; підключайтесь до маршрутизаторів або комутаторів; використовуючи три виділені uplink порти - два Gigabit Ethernet та SFP порт.
Гігабітна швидкість доступна лише на портах висхідного каналу; а передача даних на 250 метрів - на портах розширеного режиму; коли він активований.
Функція Watchdog у режимах VLAN або Extend забезпечує безперервний моніторинг стану підключення віддалених хостів. У випадку виявлення проблем із підключенням порт PoE миттєво перезапускає пристрій.
Світлодіодна індикація робить зручним моніторинг поточного стану роботи комутатора та спрощує діагностику неполадок.
Комутатор Cudy FS1018PS1 виконаний у міцному металевому корпусі. Він підтримує настільне встановлення; а також підходить для монтажу в телекомунікаційну стійку за допомогою кронштейнів.
Працюйте відразу після підключення - комутатор не потребує встановлення додаткових драйверів для початку роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 2048 байт |
| Артикул | FS1018PS1 |
| Буфер пакетів | 2 Мб |
| Вага | 1.2 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 182 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 2x10/100/1000TX |
| Кількість портів 100FX | 16 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість LAN портів | 16x10/100TX + 2x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE |
| Кількість портів | 19 |
| Комутаційна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | FS1018PS1 |
| Живлення | 100-240 В |
| Підтримка транспортних протоколів | VLAN |
| Порти | 2 × 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 |
| Споживана потужність (максимальна) | 200 Вт |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 6.844 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 z |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тип | smart |
| Вимоги PoE | PoE 30 Вт на порт |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 873 ₴


