Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Датчик Technoline TX106 (TX106)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000517-11-Т2
1 696 ₴
1 272 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Датчик Technoline TX106 призначений для використання з метеостанціями та термометрами Technoline WS9130; WS9632; WS9172. Датчик здатний вимірювати температуру та передавати її на частоті 433 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX106 може використовуватися або як заміна основного датчика метеоприладу; або як додатковий датчик; якщо метеоприлад підтримує роботу з декількома датчиками.
Метеовимірювання:
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: oС/° F
- Діапазон вимірювання: від -40 °C до +70 °C (від -40°F до +158°F)
- Роздільна здатність виміру: 0.1°C
- Точність вимірювання: +/- 1C°
Характеристики та комплектація:
Сумісний із метеостанціями та термометрами:
- Technoline WS9130; WS9632; WS9172
Передавання даних:
- Частота передавання даних: 433.92 MHz
- Дальність передавання даних: до 60 м. прямої видимості
Особливості конструкції:
- Червоний світлодіод для індикації подавання сигналу
- Матеріал корпусу: пластик
- Встановлення: на столе или на стене
- Колір корпусу: White (білий)
Живлення:
- Батарейки АА (LR06) 1.5V х 2 шт
Комплектація
- Датчик
- Батарейки AА (R06) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри та вага:
- Розміри без паковання; мм: 97х39х25
- Розміри в пакованні; мм: 115х49х35
- Вага без упаковки; кг: 0.035
- Вага в упаковці; кг: 0.048
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг. | 0.048 |
| Вага (кг) | 0.035 |
| Габарити (ВхШхГ) | 97х39х25 мм |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 115х49х35 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Дальність передавання даних | 60 м |
| Додаткові характеристики | Червоний світлодіод для індикації подавання сигналу |
| Комплектація | Датчик<br/> Батарейки AА (R06) 1.5V х 2 шт<br/> Інструкція українською мовою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Метеовимірювання | Зовнішня температура |
| Наявність | В наявності |
| Сумісність | Technoline WS9130, WS9632, WS9172 |
| Спосіб установки | Настінний настільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Датчик |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1272 |
| Штрихкод | 4029665911069 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴

