-25%Картридж Makkon HP LJ Q2612A 2k Black (MN-HP-S2612A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 093190-01-Т2
481 ₴
361 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Картридж Makkon HP LJ Q2612A 2k Black (MN-HP-S2612A) відмінно підходить для експлуатації як вдома; так і в офісі. У виробництві картриджів використовуються тільки нові комплектуючі і висококласний тонер - це дозволяє домогтися якісних відбитків при мінімальних вкладеннях. Сумісні моделі принтерів: HP: LaserJet 1010; LaserJet 1012; LaserJet 1015; LaserJet 1018; LaserJet 1020 LaserJet 1022; LaserJet 3015; LaserJet 3020; LaserJet 3030; LaserJet 3050; LaserJet 3052; LaserJet 3055; LaserJet M1005 MFP.
Картридж Makkon відмінно підходить для експлуатації як вдома; так і в офісі. У виробництві картриджів використовуються тільки нові комплектуючі і висококласний тонер - це дозволяє домогтися якісних відбитків при мінімальних вкладеннях. Картриджі MAKKON - оптимальне рішення для друку. Новий корпус і комплектуючі; надійна упаковка; прийнятна ціна; відмінна якість. Ресурс 2000 сторінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makkon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN-HP-S2612A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ Q2612A 2k Black |
| Оригінальний аналог | Q2612A |
| Ресурс друку | 2000 стор |
| Сумісність із моделями | HP LJ 3020 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 361 ₴



