Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Картридж Makkon HP LJ CE505A 2.3k Black (MN-HP-SE505A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 093187-01-Т2
523 ₴
392 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Картридж Makkon HP LJ CE505A 2.3k Black (MN-HP-SE505A)
Картридж Makkon відмінно підходить для експлуатації як вдома; так і в офісі. У виробництві картриджів використовуються тільки нові комплектуючі і висококласний тонер - це дозволяє домогтися якісних відбитків при мінімальних вкладеннях.
Сумісні моделі принтерів: HP: LaserJet P2030; LaserJet P2035; LaserJet P2050; LaserJet P2055. Колір чорнила: Black. Ресурс картриджа 2300 сторінок. Лазерні картриджі MAKKON - оптимальне рішення для друку. Новий корпус і комплектуючі; надійна упаковка; прийнятна ціна; відмінна якість - це картриджі Makkon HP LJ CE505A 2.3k Black (MN-HP-SE505A).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makkon |
| Стан | Новий |
| Вид витратних матеріалів | Лазерний картридж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN-HP-SE505A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ CE505A 2.3k Black |
| Оригінальний аналог | CE505A |
| Ресурс друку | 2300 стор |
| Сумісність із моделями | LaserJet P2055 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴




