Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий D-Link LS105GP
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 999761-01-Т2
2 145 ₴
1 609 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
TP-LINK LS105GP — це компактний 5-портовий гігабітний комутатор; що забезпечує швидке й стабільне мережеве підключення. Чотири з п’яти портів підтримують PoE+ із загальним бюджетом 65 Вт; що дає змогу живити IP-камери; точки доступу чи телефони через один кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 16 байт |
| Артикул | LS105GP |
| Блок живлення | зовнішній |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів | 5 |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | LS105GP |
| Порти | 5 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 |
| Споживана потужність (максимальна) | 74.46 Вт |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | 802.3af/at |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тип | smart |
| Ширина | 99.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴





