Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий TP-Link LS1024G
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 999748-01-Т2
5 644 ₴
4 233 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 3 дні
TP-LINK LS1024G — це 24-портовий гігабітний комутатор; створений для швидкого розширення дротової мережі. Він підтримує автоматичне визначення типу кабелю та працює за принципом «підключи та працюй». Безвентиляторна конструкція забезпечує тиху роботу; а металевий корпус підвищує надійність. QoS гарантує стабільний трафік для застосунків із високими вимогами до затримки.
TP-LINK LS1024G — це 24-портовий гігабітний комутатор; створений для швидкого розширення дротової мережі. Він підтримує автоматичне визначення типу кабелю та працює за принципом «підключи та працюй». Безвентиляторна конструкція забезпечує тиху роботу; а металевий корпус підвищує надійність. QoS гарантує стабільний трафік для застосунків із високими вимогами до затримки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 10 байт |
| Артикул | LS1024G |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 144 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів | 24 |
| Комутаційна здатність | 48 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | LS1024G |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | 24 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 |
| Споживана потужність (максимальна) | 12.6 Вт |
| Робоча температура | от 0 до 45º C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 233 ₴










