-25%Картридж Dayton HP W1360A (136A) (DN-HP-W1360A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 837639-01-Т2
1 337 ₴
1 003 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
DAYTON - серія сумісних картриджів класу економ для монохромних апаратів Brother; Canon; HP; Samsung; Xerox.
Основне завдання - максимальна економія на вартості кожної сторінки без втрат якості друку.
Представлений широкий асортимент аналогів на найпопулярніші моделі картриджів.
Використовуються нові корпуси; комплектуючі та повнофункціональні чіпи.
Ресурс відповідає картриджам ОЕМ (від оригінальних виробників).
Виробляються на заводах найбільшого світового концерну в Китаї.
Проходять обов'язковий контроль якості.
Відповідають ISO 9001:2015/ISO 14001:2015.
Якість друку та ресурс протестовані згідно з вимогами STMC.
Гарантія - 18 місяців.
Переваги картриджів DAYTON:
Співвідношення ціна/якість в економ класі.
Придатні для повторної перезаправки.
Універсальні моделі під різні апарати.
Низька вартість друку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dayton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN-HP-W1360A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP W1360A (136A) |
| Оригінальний аналог | W1360A (136A) |
| Ресурс друку | 1150 с |
| Сумісність із моделями | HP LJ M236 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 003 ₴

