Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 120W: 19.5V (4.5*3.0) (HP120G4530)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 038431-01-Т2
1 873 ₴
1 405 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP 220V; 120W: 19.5 V (4.5*3.0) (HP120G4530) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука; але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків HP; тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому; чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою; використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP 220V; 120W: 19.5 V (4.5*3.0) (HP120G4530) - якісний і надійний адаптер змінного струму; який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент; коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP120G4530 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.15 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 120W: 19.5V (4.5*3.0) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | ENVY 17-J120US |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | 709984-001 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴


