Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука TOSHIBA Satellite P200 (PA3536U-1BRS, TA3536LH) 10.8V 5200mA PowerPlant (NB00000140)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 036727-01-Т2
2 056 ₴
1 542 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Акумулятор для ноутбука OSHIBA Satellite P200 (PA3536U-1BRS; TA3536LH) 10.8V 5200mA PowerPlant (NB00000140) - це важлива частина портативного комп'ютера; яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Завдяки сучасним технологіям; в літієво-іонному акумуляторі відсутній 'ефект пам'яті' і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5V. Термін служби будь акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки. Акумулятори для ноутбуків після закінчення терміну служби інформують користувача про необхідність його заміни. Виробники реалізують подібні попередження програмно в самому акумуляторі.
Акумулятор для ноутбука OSHIBA Satellite P200 (PA3536U-1BRS; TA3536LH) 10.8V 5200mA PowerPlant (NB00000140) - це важлива частина портативного комп'ютера; яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Завдяки сучасним технологіям; в літієво-іонному акумуляторі відсутній 'ефект пам'яті' і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5V. Термін служби будь акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки. Акумулятори для ноутбуків після закінчення терміну служби інформують користувача про необхідність його заміни. Виробники реалізують подібні попередження програмно в самому акумуляторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | PABAS100 |
| Артикул | NB00000140 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | TA3536LH) 10 |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 207.5 x 73.5 x 20.5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542 ₴



