Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука Dell Latitude E7350 271J9 (для экр. блока), 30Wh (2500mAh), 3cell (A47224)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 394465-01-Т2
4 413 ₴
3 310 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
271J9; 0909H5; GWV47; 0GWV47; YX81V
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Latitude 7350 Series
Dell Latitude 13 7000 Series
Дана батарея призначена для клавіатурного блоку вищевказаних гібридних ультрабуків компанії Dell.
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків; всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | YX81V |
| Артикул | A47224 |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 2500mAh |
| Кількість осередків | 3 cell |
| Мoдель | 30Wh (2500m |
| Напруга | 11.1 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴



