Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення ASRock 850W (PRO-850G)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1008742-01-Т2
6 409 ₴
4 807 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Офіційна сертифікація 80 PLUS Gold підтверджує високий ККД пристрою (понад 90%) та гарантує енергоефективну роботу ASRock PRO PRO-850G.
Блок живлення ASRock PRO PRO-850G - це розроблене за найновішим стандартом Intel ATX 3.1 високотехнологічне рішення для надійної та безперебійної роботи вашої комп’ютерної системи.
Вбудований 120 мм вентилятор з оптимізованими лопатями здійснює тихе та ефективне відведення тепла.
У блоці живлення ASRock PRO PRO-850G передбачено наступні технології захисту:
- - OCP (захист від надструмів);
- - OTP (захист від перегрівання);
- - OPP (захист від перевантаження);
- - OVP (захист від перенапруги);
- - SCP (захист від короткого замикання);
Офіційна сертифікація 80 PLUS Gold підтверджує високий ККД пристрою (понад 90%) та гарантує енергоефективну роботу ASRock PRO PRO-850G.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputСurrent +3,3 V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Артикул | PRO-850G |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| інше | стабільна лінія +12 В |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 850W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x12pin |
| Підключення до материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 807 ₴





