Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Deepcool CH690 Digital Black (R-CH690-BKNNA0D-G-1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930514-01-Т2
8 587 ₴
6 440 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
DeepCool CH690 Digital - розроблений з урахуванням краси та адаптивності; оснащений напівскляною панеллю; яка забезпечує широкий огляд встановлених компонентів. Для тих; хто шукає покращену продуктивність; задня панель корпусу підтримує самостійні модифікації; що дозволяє користувачам замінити напівскляну панель сітчастою панеллю та кронштейном вентилятора для посилення горизонтального потоку повітря. Крім того; вбудований слот для світлової стрічки дозволяє додавати світлові стрічки для створення захопливої ігрової атмосфери; поєднуючи естетику з функціональністю для справді персоналізованої конфігурації.
Корпус розроблений для виняткової універсальності; легко вміщуючи 180-мм блок живлення та 450-мм відеокарту. Він має до 8 окремих знімних слотів розширення; що забезпечує гнучкість для різних конфігурацій. Варіанти зберігання даних включають 1 відсік для 3.5-дюймового диска та 2 відсіки для 2.5-дюймових дисків; що забезпечує достатньо місця для потреб у зберіганні даних. Цей корпус розроблений для підтримки широкого спектру компонентів; що робить його ідеальним вибором як для ігор; так і для професійних систем.
Корпус CH690 Digital оснащений передовим цифровим дисплеєм; який забезпечує моніторинг життєво важливої статистики системи в режимі реального часу. Завдяки перемиканню режимів для процесора; графічного процесора та блоку живлення; ви можете легко відстежувати температуру у Фаренгейтах або Цельсіях; споживання енергії; використання та частоту. Режим процесора також включає моніторинг швидкості обертання вентиляторів; а режим блоку живлення надає додаткову інформацію про їхню продуктивність. Цей складний дисплей перетворює систему на високотехнологічний командний центр; забезпечуючи оптимальну продуктивність та ефективність з першого погляду.
Корпус розроблений для зручності та довговічності; оснащений регульованим тримачем відеокарти; який забезпечує необхідну підтримку; запобігаючи провисанню відеокарти та пошкодженню материнської плати. Його порти введення/виведення включають два порти USB 3.0; аудіороз’єм та USB Type-C; що забезпечує легкий доступ до зовнішніх пристроїв. CH690 Digital також підтримує материнські плати з заднім роз’ємом завдяки великій ширині 36.5 мм для зручного управління кабелями. Крім того; нижня частина корпусу оснащена магнітним повітряним фільтром; що забезпечує легке очищення та ефективний захист від пилу.
DeepCool CH690 Digital - розроблений з урахуванням краси та адаптивності; оснащений напівскляною панеллю; яка забезпечує широкий огляд встановлених компонентів. Для тих; хто шукає покращену продуктивність; задня панель корпусу підтримує самостійні модифікації; що дозволяє користувачам замінити напівскляну панель сітчастою панеллю та кронштейном вентилятора для посилення горизонтального потоку повітря. Крім того; вбудований слот для світлової стрічки дозволяє додавати світлові стрічки для створення захопливої ігрової атмосфери; поєднуючи естетику з функціональністю для справді персоналізованої конфігурації.
Корпус розроблений для виняткової універсальності; легко вміщуючи 180-мм блок живлення та 450-мм відеокарту. Він має до 8 окремих знімних слотів розширення; що забезпечує гнучкість для різних конфігурацій. Варіанти зберігання даних включають 1 відсік для 3.5-дюймового диска та 2 відсіки для 2.5-дюймових дисків; що забезпечує достатньо місця для потреб у зберіганні даних. Цей корпус розроблений для підтримки широкого спектру компонентів; що робить його ідеальним вибором як для ігор; так і для професійних систем.
Корпус CH690 Digital оснащений передовим цифровим дисплеєм; який забезпечує моніторинг життєво важливої статистики системи в режимі реального часу. Завдяки перемиканню режимів для процесора; графічного процесора та блоку живлення; ви можете легко відстежувати температуру у Фаренгейтах або Цельсіях; споживання енергії; використання та частоту. Режим процесора також включає моніторинг швидкості обертання вентиляторів; а режим блоку живлення надає додаткову інформацію про їхню продуктивність. Цей складний дисплей перетворює систему на високотехнологічний командний центр; забезпечуючи оптимальну продуктивність та ефективність з першого погляду.
Корпус розроблений для зручності та довговічності; оснащений регульованим тримачем відеокарти; який забезпечує необхідну підтримку; запобігаючи провисанню відеокарти та пошкодженню материнської плати. Його порти введення/виведення включають два порти USB 3.0; аудіороз’єм та USB Type-C; що забезпечує легкий доступ до зовнішніх пристроїв. CH690 Digital також підтримує материнські плати з заднім роз’ємом завдяки великій ширині 36.5 мм для зручного управління кабелями. Крім того; нижня частина корпусу оснащена магнітним повітряним фільтром; що забезпечує легке очищення та ефективний захист від пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-CH690-BKNNA0D-G-1 |
| Вага (кг) | 9.8 кг |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 332 х 589 х 552 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 182 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12/14 см |
| Мoдель | CH690 Digital Black |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 440 ₴










