Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%4 дні
Відро-туалет Горизонт Бежеве 18 л (гор-05018/беж)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 773438-01-Т2
566 ₴
396 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Матеріал - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | гір-05018/беж |
| Висота | 35 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина | 36 см |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Бежеве 18 л |
| Обсяг | 18 л |
| Особливості | З кришкою |
| Країна виробництва | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴

