Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення до ноутбуку Extradigital APPLE 61W USB-C (PSA3861)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 322994-01-Т2
1 384 ₴
1 038 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення для ноутбуків Apple 61W виробництва ExtraDigital — просто необхідна річ для тих; хто активно експлуатує портативні ПК MacBook. Це компактний блок живлення; який не займе багато місця у разі зберігання вдома та в дорожній сумці. Він стане незамінним помічником для вас як у мандрівках і подорожах; так і для домашнього використання.
Особливо:
- Потужність: 61 Вт
- Вхідна напруга: 110-240 В
- Вхідний струм: 1.5 А (50-60Hz)
- Вихідна напруга/Вихідний струм:
- 20.3 В = 3 A
- 14.5 В = 2 A
- 9 В = 3 A
- 5.2 В = 2.4 A
- Тип штекера: USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 61 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSA3861 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20.3 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | APPLE 61W USB-C |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴








