Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Картридж Premium Quality HP CLJ Pro M180n/fw MFP Magenta, CF533A (KS-PTCF533A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 496714-01-Т2
1 112 ₴
834 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
лазерний; неоригінальний; Magenta; Сумісність - HP
лазерний; неоригінальний; Magenta; Сумісність - HP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KS-PTCF533A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 6 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | CF533A |
| Оригінальний аналог | CF533A |
| Виробник | Premium Quality |
| Сумісність із моделями | HP CLJ Pro M180n |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Magenta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴

