Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Картридж Static Control HP LJ CF244A 1000ст (002-01-VF244A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 300015-01-Т2
1 288 ₴
966 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1000 стр
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1000 стр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002-01-VF244A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | HP LJ CF244A 1000ст |
| Оригінальний аналог | CF244A |
| Виробник | Static Control |
| Ресурс друку | 1000 стор |
| Сумісність із моделями | HP LJ Pro M29 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | США |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴


