Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 039696-01-Т2
1 089 ₴
817 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL HP 19.5V; 3.33A; 65W (4.8x1.7) (PSH3823) - це якісний і надійний адаптер змінного струму; який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSH3823 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 47 мм |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 65W (4.8x1.7) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | SpectreXT Pro i5-3567U |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | 67770-002 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴





