Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Картридж Premium Quality HP CLJ M203/M227 Black CF230A (PTCF230A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 496670-01-Т2
783 ₴
587 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1600 стр
лазерний; неоригінальний; Black; Сумісність - HP; 1600 стр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTCF230A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 6 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CLJ M203/M227 Black CF230A |
| Оригінальний аналог | CF230A |
| Виробник | Premium Quality |
| Ресурс друку | 1600 стор |
| Сумісність із моделями | HP CLJ M227 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴

