Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ящик для інструментів Neo Tools мобильная мастерская (84-115)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 200695-01-Т2
4 939 ₴
3 704 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продукція компанії NEO Tools змогла дуже швидко завоювати довіру тисяч споживачів завдяки широкому асортименту та відповідності високим стандартам.
Ящик для інструментів Neo Tools; мобільна майстерня (84-115)
Місткий пересувний інструментальний ящик з колесами виготовлений з міцної пластмаси з металевими замками.
Оснащений колесами для зручного пересування.
Оснащений колесами для зручного пересування.
Інструментальний ящик складається з 3 функціональних модулів.
Ящик має повністю розбірну конструкцію.
Верхній модуль - це ящик для інструменту; середній модуль складається з чотирьох ергономічних контейнерів; а нижній модуль являє собою місткий ящик для великого інструменту.
Крім того; інструментальний ящик з колесами оснащений 4 органайзерами для зберігання дрібних елементів; ложементом і двома зручними ручками для перенесення або катання.
Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 705 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 84-115 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 400 мм |
| Додатково | колеса для переміщення |
| Кількість висувних секцій | 4 |
| Кількість замків | 4 |
| Кількість органайзерів у кришці | 4 |
| Количество отсеков органайзера | 4 |
| Кількість ручок | 2 |
| Конструкція | контейнер |
| Матеріал замків | метал |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Мoдель | мобільна майстерня |
| Перегородки органайзера | нерегульовані |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴







