Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука Dell Latitude 5501 3HWPP, 4250mAh (68Wh), 4cell, 15.2V, Li-ion (A47595)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 394461-01-Т2
6 359 ₴
4 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
3HWPP; 03HWPP; 3PCVM; 10X1J; 1VY7F; 3YNXM
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Inspiron 7500; Dell Inspiron 7506; Dell Inspiron 7706
Dell Latitude 5401; Dell Latitude 5410; Dell Latitude 5411; Dell Latitude 5501; Dell Latitude 5510; Dell Latitude 5511
Dell Precision 3541; Dell Precision 3551; Dell Precision 3550
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків; всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 3YNXM |
| Артикул | A47595 |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4250mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | 15.2V |
| Напруга | 15.2 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 769 ₴

