Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Тонер HP/Canon MPT8 Universal 1010/1012, 10кг Static Control (MPT8-10KG)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 187131-01-Т2
6 092 ₴
4 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Універсальний тонер економ класу для широкого переліку популярних апаратів. Сумісність для картриджів CE505A/CE505X; Q7553A/Q7553X і апаратів; де вони використовуються; зазначена на підставі тестування компанією Маккон. В процесі тестування на принтері HP LJ P2035 з картриджем HP CE505A відзначений досить контрастний друк; насичена заливка. Закріплення на папері нормальне; при впливі на надруковане зображення розмазування тонера не зафіксовано. Ghost ефект - відсутній. Витрата тонера і ефективність переносу в нормі. Універсальний тонер MPT8-10KG рекомендуємо використовувати на свій розсуд у схожих апаратах Canon (картриджі: 703; 708; 715; EP-22; EP-25; EP-27; FX-10); а так само інших апаратах НР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MPT8-10KG |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 10 кг |
| Розфасовка | 10 кг |
| Сумісність із моделями | НР Q2612A |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 569 ₴

