Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Netis ST105D
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021668-01-Т2
416 ₴
312 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Стабільна робота!Засувка; що додається; надійно фіксує ваш мережевий кабель з комутатором.Які проблеми може вирішити захисний замок?Стабільність кріплення кабелю: Він забезпечує надійне підключення мережного кабелю до комутатора; запобігаючи випадковим вимкненням.8 Pin of PortБільшість 5/8-портових комутаторів Fast Ethernet на ринку мають 4 контакти; але наш продукт відрізняється - він має 8 контактів; що забезпечує кращу стабільність передачі даних.Сталевий корпус для кращого відведення теплаST105D має високоякісний сталевий корпус; який значно розсіює тепло та забезпечує стабільну роботу комутатора протягом тривалого часу.Наш продукт оснащений захистом від перенапруги 4KV; що забезпечує додаткову безпеку та надійність при використанні пристрою. Ця функція допомагає захистити ваше обладнання від пошкоджень; спричинених стрибками напруги; та забезпечує стабільну роботу в різних умовах експлуатації.Plug and PlayНаш продукт підтримує функцію Plug and Play; що означає; що він не потребує налаштування. Просто підключіть пристрій; і він готовий до використання. Це значно спрощує процес встановлення та заощаджує ваш час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | ST105D |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 22.55 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 65 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Кількість портів | 5 |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | ST105D |
| Живлення | 0.8А |
| Порти | 5 x 10/100 Fast Ethernet |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура зберігання | від -20 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴





