Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення 1stPlayer 500W (C1-BS-500-BK-EU OEM)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021723-01-Т2
1 547 ₴
1 160 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
1st Player PS-500BS - універсальний і надійний блок живлення потужністю 500 Вт; який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори; а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик; продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори; а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик; продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 41A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | C1-BS-500-BK-EU OEM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| інше | стабільна лінія +12 В |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 500W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення до материнської плати | 24+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴




