Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Netis ST105GD
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021670-01-Т2
737 ₴
553 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
- Вбудований захисний замок; стабільніше з'єднання
- Високоякісний сталевий корпус; більш міцний
- 5 адаптивних портів 10/100/1000 Мбіт/с
- Світлодіод: 6 сапфірово-зелених світлодіодних індикаторів
- Усі порти підтримують автоматичне MDI/MDI-X
- Підключи та працюй без налаштування; енергозбереження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | ST105GD |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 22.55 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 65 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 5 |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | ST105GD |
| Живлення | 0.8А |
| Порти | 5 x 10/100/1000BASE-TX |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура зберігання | від -20 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴





