-25%Комутатор мережевий Netis P124GC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021672-01-Т2
10 313 ₴
7 735 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
- 24 адаптивні порти живлення POE 10/100/1000M; 2 порти 1;25G SFP.
- 802.3 Ethernet; 802.u Faster Ethernet; стандарт протоколу IEEE802.3ab.
- PoE IEEE 802.3af/at сумісний пристрій живлення (PD).
- Підтримує два режими: нормальний режим/порт VLAN.
- Автоматичний перехресний MDI/MDIX для всіх портів.
- Підтримує повний дуплекс на основі IEEE802.3x і напівдуплекс на основі протитиску.
- Всі порти мають можливість пересилання з швидкістю дроту.
- Автоматичне навчання та автоматичне старіння MAC-адреси.
- Блок живлення: вбудований 360 Вт.
Потужність пристрою становить 360 Вт; потужність кожного порту — до 30 Вт. Підтримує блок живлення IEEE802.3af/at; автоматично визначає; чи підтримують пристрої живлення PoE. Пристрої живлення не потребують зовнішнього блоку живлення. Мережевий кабель може одночасно передавати живлення та дані. Більша гнучкість у розгортанні.
AI Watch Dog. Інтелектуальне виявлення та усунення несправностей- Автоматичний перезапуск проблемного порту - ефективно вирішує більшість проблем; таких як збій камери та зависання екрану.
- Низьковольтне джерело живлення після перезапуску - чудовий захист камери.
- Інтелектуальне виявлення та усунення несправностей -
- Зниження витрат на технічне обслуговування на місці; економія часу та енергії.
- 24-годинний нагляд - Вірний охоронець моніторів.
Повні гігабітні порти; повне використання широкосмугового зв'язку для різних сценаріїв.
Захист від перенапруги 4 кВВисокоякісні конденсатори; індуктори та інші електронні компоненти; інтегрована професійна схема захисту від перенапруги; стабільна і надійна під час грози; ефективно зменшує пошкодження від перенапруги; може використовуватися в різних суворих погодних умовах і середовищах.
Порт VLAN. Захист конфіденційності в ІнтернетіКнопка для запуску всіх портів PoE VLAN; більше немає перешкод у передачі даних. Відсутність з'єднання між кожним портом; захист конфіденційності підключених пристроїв.
Підтримка 4-ядерного мережевого кабелю. Нижча вартість мережевого підключенняПідтримує мережеве підключення за допомогою 4-ядерного мережевого кабелю; для забезпечення живлення та передачі даних потрібен лише 4-ядерний мережевий кабель; що значно економить витрати на кабелі для систем безпеки та бездротового покриття; а також знижує загальну вартість мережевого підключення.
Настінний дизайн. Більш гнучке розміщенняКонструкція для підвішування на задній панелі пристрою дозволяє повісити його на стіну або в електричну коробку; що забезпечує правильне розміщення та гнучкий вибір місця.
Plug And Play. Не потрібно налаштовуватиВикористовує механізм комутації «зберігання та пересилання» і автоматично подає живлення на адаптивні пристрої без додаткового налаштування. Plug and play; швидше та зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | P124GC |
| Блок живлення | вбудований |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 45 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 440 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів 1000FX | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів Uplinks | 2 x 1.25G SFP+ |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна здатність | 53 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | P124GC |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | 24 х 10/100/1000 Gb Ethernet |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 z |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Вимоги PoE | 30 Вт на порт |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 7 735 ₴




